În perioada 20–23 mai 2025, în municipiul Fălticeni și în Poligonul Mihoveni, s-au desfășurat ample activități de pregătire, coordonate si organizate de Gruparea de Jandarmi Mobilă „Alexandru cel Bun” Bacău. Scopul principal al exercițiului a fost antrenarea structurilor cu atribuții în domeniul ordinii publice și al situațiilor speciale, în vederea…
Citește tot articolul pe Stiri Bacau


